Blogowe Akcje

Jak można zauważyć... ostatnio mam wiele pomysłów na różne "akcje" na moim blogu... jest ich... kilka, więc postanowiłam, że tu będę opisywała każdą z nich, a jeśli jakaś dobiegnie końca... jak na przykład zapomniana już akcja "Odliczanie do zwiastuna"... akcja ta miała miejsce w wakacje... tak tą akcję też tu opiszę. No to zaczynamy:


Odliczanie do zwiastuna
Czas trwania: 20.07.2015 r - 23.07.2015 r

AKCJA ZAKOŃCZONA

Na czym polega?

Akcja ta polega na codziennym wstawianiu rozdziałów, przez kilka dni, w te dni pod postami pojawiają się informacje o tym ile czasu zostało do drugiego zwiastuna Kosogłosa cz.2
Tego dnia, kiedy wychodzi zwiastun ukazują się trzy rozdziały.Akcja ze słowami
Czas trwania: 26.08.2015 r - czas nieokreślony

AKCJA TRWA

Na czym polega?

Akcja ta polega na tym, że do dnia 01.09.2015 r pisaliście na stronie do autorki słowa, które nie mają jednej definicji, ponieważ każdy człowiek ma swoją własną definicję tych słów. Dnia 01.09.2015 r nastąpiło podsumowanie, w którym wypisałam wszystkie słowa.
Od tego dnia w niektórych rozdziałach pojawia się moja definicja tych słów, oczywiście pod każdym rozdziałem znajduje się informacja o tym, że znajduje się tu moja definicja danego słowa i informacja jakiego konkretnego słowa. W komentarzach możecie pisać własne definicje tych słów, bardzo o to proszę, choć nie jest to obowiązkowe :)


Wielkie odliczanie do premiery Kosogłosa cz.2
Czas trwania: 13.11.2015 r - 20.11.2015 r

AKCJA ZAKOŃCZONA

Na czym polega?

Zasady są podobne jak w akcji Odliczanie do zwiastuna, ale tym razem będziemy odliczać do premiery Kosogłosa cz.2. Różnica jest jeszcze taka, że zamiast trzech rozdziałów w dniu premiery pojawi się specjalny rozdział 100 (nie, nie będzie to rozdział 18+, ponieważ takowych nie umiem pisać, jego specjalność będzie polegała na czymś innym, już wymyśliłam na czym, ale niech to będzie niespodzianka) i coś jeszcze... ale tu jeszcze nie wiem co... być może będzie to jakiś One Shot, albo... coś związanego z grafiką lub z Życie to nie bajka.
Od 13.11.2015 r do 20.11.2015 r rozdziały będą pojawiały się codziennie, ale proszę o komentowanie również starszych rozdziałów, które wyjdą... chodzi mi o to, że jeśli wejdziecie tu np. dopiero 15.11.2015, to skomentujcie wszystkie rozdziały, które musieliście nadrobić, a nie tylko ten jeden... od razu napiszę, że nie chodzi mi o wbijanie ilości komentarzy, albo coś... nie... ja po prostu chcę znać Waszą opinię na temat każdego rozdziału z osobna, a nie wszystkich razem, ponieważ wtedy wiem co konkretnie podobało Wam się w tym jednym rozdziale... oczywiście chodzi mi tu głównie o komentowanie rozdziałów wstawianych od 13.11.2015 r do 20.11.2015 r


INNIE AKCJE W PRZYGOTOWANIU!!


1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :) Mam nadzieję, że skomentujecie również inne rozdziały :)